English                                                                                                                                             parašyk mums

Evangeliška bažnyčia DIDESNĖ MALONĖ

... Dievas duoda dar didesnę malonę. Jok 4,6    

           

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

»   pradžia

----------------------

»   apie mus

----------------------

»   pamokslai

----------------------

»   geroji naujiena

----------------------

 

 

Andrius Valaitis- Amerikos lietuvis, gimė 1959m. Niujorke. Vaikystėje tėtė vedė į katalikų bažnyčią, kur pamaldos dar vyko lotynų kalba. Paauglystėje buvo leista pasirinkti ar eis į bažnyčią. Padarė sprendimą daugiau neiti.

Būdamas dvidešimties metų išgirdo Evangeliją, įtikėjo. Pradėjo lankyti „Pilnos Evangelijos Bažnyčią“ Oneonta mieste, įgijo pedagogikos magistro diplomą.

1984 metais atėjo į Didesnės Malonės bažnyčią. Tarnavo vaikams ir jaunimui, baige Maryland Biblijos koledžą ir seminariją, įgijo misijų diplomą. Kaip misionierius bažnyčios buvo išsiųstas į Kiniją, ten gyveno keturis metus, išmoko kinų kalbą. Paskui tris metus buvo misionierius Didesnės malonės bažnyčioje Vengrijoje, dirbo krikščioniškoje mokykloje.

1998 metais atvažiavo į savo protėvių žemę skelbti malonės evangeliją kaip Didesnės malonės bažnyčios misionierius. Nuo 2001 metų  trims metams buvo grįžęs į Ameriką, o  2004 metais sugrįžo gyventi į Klaipėdą, pradėjo dirbti anglų kalbos mokytoju Vytauto Didžiojo gimnazijoje, vedė. Andrius pamokslauja anglų kalba, jo žmona verčia į lietuvių kalbą.

 

       © 2001 - 2009                                                                                                                                        parašyk mums