English                                                                                                                                             parašyk mums

Evangeliška bažnyčia DIDESNĖ MALONĖ

... Dievas duoda dar didesnę malonę. Jok 4,6    

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

»   pradžia

----------------------

»   apie mus

----------------------

»   pamokslai

----------------------

»   geroji naujiena

----------------------

 

 

» kuo mes tikime 

» Bažnyčios "Didesnė malonė" istorija Lietuvoje 

» Didesnės malonės pasaulinio tarnavimo istorija

Viskas prasidėjo maždaug prieš 50 metų Meino valstijoje, JAV nuo ištvermingos kelių moterų maldos. Jos meldėsi, kad Dievas atsiųstų pastorių jų mažai baptistų bendruomenei, kurią tuo metu sudarė tik 6 žmonės. Tai tarnystei Dievas pašaukė Pastorių Carl H.Stevens.

Jis ėmė mokyti žmones Dievo Žodžio, akcentuodamas malonę ir Jėzaus atliktą darbą. Bažnyčia buvo pavadinta Biblija kalba ir tapo viena iš greičiausiai augančių bažnyčių Šiaurės Rytų Amerikoje. Kartu augo ir įvairūs tarnavimai- kasdieninė radijo programa “Malonės valanda”, evangelizacijos, Biblijos klubai vaikams, krikščioniškos mokyklos. 1972 metais įkurtas Biblijos koledžas, paruošęs tarnystei daug misionierių ir pastorių. Tarp pirmųjų šios mokyklos absolventų buvo ir Thomas Schaller, dabartinis Didesnės Malonės bažnyčios vyriausias pastorius.

1975m. pradėtos siųsti misionierių komandos į įvairias pasaulio vietas: Pietų Ameriką, Europą, Afriką, Aziją. Visose tose vietose kartu su bažnyčiomis buvo kuriamos ir Biblijos mokyklos. Daugelyje šalių įkurtos krikščioniškos mokyklos, Afrikoje ir Indijoje atidaryti namai našlaičiams. Šiuo metu pasaulyje yra virš 472 Didesnės Malonės bažnyčios 68 pasaulio šalyse.

1987 metais bažnyčia ir Biblijos koledžas persikėlė į Maryland valstiją, Baltimorės miestą ir pavadinta Didesnės Malonės Pasauliniu Tarnavimu.

2005 metais, pablogėjus Pastoriaus Stevenso sveikatai, vyriausiu pastoriumi buvo išrinktas Thomas Schaller. 2008 m. birželį Viešpats pasiėmė pastorių Stevens pas save, bet jo pamokslų įrašai ir knygos ir toliau yra palaiminimas daugeliui tikinčiųjų, o jo pradėtas tarnavimas toliau eina į priekį, nešdamas žmonėms Malonės ir Jėzaus atlikto darbo žinią.

» Bažnyčios "Didesnė malonė" istorija Lietuvoje 

» kuo mes tikime

 

» Greater Grace World Outreach

 

       © 2001- 2009                                                                                                                                        parašyk mums